Kolejne trzy punkty wędrują na Bródno! Fantazja Bródno 2-1 Bromag

Kolejne trzy punkty wędrują na Bródno!  Fantazja Bródno 2-1 Bromag

Do meczu z Bromagiem nasza drużyna podeszła bardzo poważnie. Wiedzieliśmy, że ten mecz nie będzie łatwy i punkty trzeba będzie po prostu wyszarpać. Początek meczu to nasza dominacja i przepiękny gol ze znakomicie rozegranego rzutu wolnego. Przemek Sieczko markując strzał przebiegł obok piłki i muru, Łukasz Kabacinski podał po ziemi do Mateusza Kowalskiego, który z pierwszej piłki zagrał do będącego w pełnym biegu Przemka Sieczko, ten świetnie obsłużył lepiej ustawionego Artura Matle, a jemu pozostało już tylko dołożyć do przysłowiowego "pustaka". Przeciwnicy podczas rozgrywania tego stałego fragmentu gry stali jak wryci. Kolejne minuty pierwszej połowy były bardziej wyrównane, obie drużyny stwarzały sobie okazje do strzelenia bramki jednak wynik pozostał bez zmian. Druga połowa to wyrównana i twarda gra. Przeciwnik strzela bramkę po jak mogło się wydawać niegroźnej akcji jednak nasza bierność w obronie tylko pomogła, aby piłka zatrzepotała w siatce. Całe szczęście w następnych minutach udało się odzyskać prowadzenie dzięki podręcznikowo rozegranej kontrze. Po kilku podaniach w środkowej strefie boiska Marcin Młynarczuk zagrywa nad głowami obrońców wypuszczając Artura Matle do sytuacji sam na sam a ten pięknym strzałem z pierwszej piłki obok zaskoczonego bramkarza umieszcza piłkę w siatce. Do końca meczu mieliśmy jeszcze kilka stu procentowych okazji jednak żadnej nie udało się nam wykorzystać i wynik już nie uległ zmianie. Podsumowując wygraliśmy bardzo ważny mecz z dobra drużyna zdobywając kolejne 3 punkty.

Fantazja Bródno 2-1 Bromag

Skład Fantazji :
Damian Karczmarczyk , Łukasz Kabaciński , Mateusz Kowalski , Jacek Mórawski , Damian Bielecki, Marcin Młynarczuk
Przemek Sieczko , Kamil Kalinowski, Artur Matla , Adrian Szubierajski

Bramki: