Fantazja bije na głowę kolejnego rywala ! Podsumowanie 5 kolejki. HWDP - Fantazja Bródno

Kolejne pewne zwycięstwo naszej drużyny sam początek spotkania był bardzo dobry w wykonaniu fantazji szybko strzelona bramka i zanosiło się na spacerek niestety już dosłownie chwile po zdobyciu prowadzenia drużyna przeciwna wykorzystała niefrasobliwość naszej gry w obronie dwie długie piłki mały pinball pod naszą bramką i szybko zrobiło się 2-1 dla Honorowych Warszawskich Dostarczycieli Punktów chwilę to trwało zanim Fantazja się ocknęła, jednak, zrobiła to chwile przed przerwą i wyprowadzając 3 celne ciosy wysunęła się na prowadzenie, nie był to jednak koniec popisów strzeleckich w naszej drużyny w drugiej połowie Fantazja dołożyła jeszcze 7 bramek spokojnie kontrolując przebieg spotkania można powiedzieć iż wypunktowała rywala niczym Piotr Świerczewski ławkę oponentów na VI Turnieju Piłkarskim w Dębicy. Koniec Końców HWDP 2 - 11 Fantazja Bródno !