Kolejne Lanie. Pingwiny wracają tam gdzie ich miejsce. Fantazja 12 - 1 Augusto Pengiuns

Od samego początku było widać różnicę zarówno w motoryce jak i wyszkoleniu technicznym zawodników na korzyść Fantazji. Pingiwny nie były w stanie dużo zdziałać przeciwko wymienianiu wielu podań, grze z pierwszej piłki i dobrze grającej obronie. Pierwsza część spotkania zakończyła się wynikiem 0:7. Drugą połowę zawodnicy w strojach w biało-niebieskie pasy lekko odpuścili. Mogło to być spowodowane kilkoma małymi kontuzjami i zawodnicy nie chcieli się przeciążać. W dalszym ciągu na boisku istniała tylko jedna drużyna i udowodniła to jeszcze kolejnymi pięcioma trafieniami, kończąc mecz stanem 1:12.

Bramki dla naszej drużyny zdobywali:

• Mateusz Kowalski (3)
  • Krzysztof Trzaska (3)