TIKI TAKA NA KOLANACH!!! Fantazja Bródno 7-1 Tiki Taka

Kolejny udany występ w wykonaniu piłkarzy Fantazji którzy po dzisiejszym zwycięstwie umocnili się na pozycji lidera II Ligi Naturalnej. Fantazja w 3.kolejce rozstrzelała swoich przeciwników 7-1.Na początku spotkania można było zobaczyć piłkarskie szachy, obydwie drużyny spokojnie sprawdzały się nawzajem i w pierwszej kolejności pilnowały aby nie stracić bramki. Po około 10 minutach gry na prowadzenie wyszła Bródnowska drużyna. Źle wybitą piłkę przez obrońców Tiki Taki przejął Mateusz Kowalski, który finezyjnym strzałem z czuba nie dał szans bramkarzowi. Niestety dosyć szybko przeciwnikom udało się niespodziewanie wyrównać. W okolicach pola karnego piłkę odebrał zawodnik Tiki Taki,

David Luiz Mateusz Kowalski dał się mu przejśćminąćokiwać,założyć dziurę  i pozwolił wyjść przeciwnikowi sam na sam z bramkarzem, który po pewnym strzale napastnika mógł tylko wyciągnąć piłkę z siatki. Po tej akcji Mateusz Kowalski zmienił getryi najpierw świetnie dośrodkował z rzutu rożnego do niepilnowanego Damiana Bieleckiego, a ten pewnym strzałem z głowy przywrócił prowadzenie dla Fantazji. Do końca pierwszej połowy mimo kilku prób zawodnikom Fantazji nie udało się podwyższyć wyniku spotkania. Druga połowa to już totalna dominacja Bródnowskiego zespołu. Defensywa dyrygowana przez Kowalskiego była nie do przejścia, znakomicie odcinała przeciwników od gry, a ci kompletnie nie mieli pomysłu w jaki sposób mogą zaskoczyć i stworzyć sobie okazję. Do wysokiego zwycięstwa znacznie przyczynił się zapracowany i niewyspany Przemysław Sieczko, któremu udało się odblokować i trzykrotnie wpisać się na listę strzelców. Napastnik Fantazji przy każdej bramce popisał się świetnym wykończeniem i pewnymi strzałami nie dawał szans Neuerowi bramkarzowi. Jeszcze jedną bramkę dołożył grający dziś na własne życzenie w środku pomocy Bielecki. Po odbiorze piłki w środku pola piłka została zagrana na lewo do Kamila Gójskiego, który wypatrzył lepiej ustawionego kolegę. Wynik na 7-1 ustalił Marcin Dziuba,odnajdując się w zamieszaniu w polu karnym wykorzystał okazję. Do końcowego gwizdka Fantazja spokojnie utrzymywała się przy piłce i potwierdziła, że nie przez przypadek znajduję się na szczycie tabeli.

Fantazja Bródno 7-1 Tiki Taka